“Taurakalnio Sveikatos Namai” ieško prisijungti į komandą psichiatrų, psichoterapeutų ir masažisto.
Jei esate energingas/a, kūrybingas/a, gana savarankiškas/a ir ieškote jaukios aplinkos dirbti individualiai Vilniuje,-laukiame Jūsų skambučio tel. +37068630529

Kas yra psichoterapija?

Psichoterapija – medicinos sritis, kur psichologinių problemų arba psichikos sutrikimų gydymui taikomas komunikacinis (bendravimo) metodas. Dažniausiai į psichoterapeutą kreipiasi žmonės patiriantys psichologinę kančią. Psichoterapeutas dėmesingai išklauso ir emociškai talpina kliento išgyvenimus. Fundamentalioji psichoterapijos taisyklė – laisvosios asociacijos. Klientas skatinamas kalbėti apie viską, kas ateina į galvą, taip pat ir apie terapijos procesą, terapeutą. Terapeutas dėmesingai klauso, talpina, interpretuoja kliento išgyvenimus, jausmus ir mintis. Terapeutas neutralus. Jis nevertina, nereiškia nuomonės apie kliento elgesį, neteisia, neprimeta savo įsivaizduojamo elgesio modelio. Terapeutas laikosi griežto konfidencialumo – niekam neatskleidžia ne tik kliento gyvenimo faktų, patyrimo, bet ir savo minčių apie tai. Be to, terapeutas dažniausiai netenkina kliento norų – išskyrus įsipareigojimus aptartus susitarimu – tai trukdytų atrasti gilesnes prasmes, bei siekti įžvalgų. Todėl psichoterapijoje laikomasi ir griežtų darbo rėmų: nustatytas laikas, vieta, santykių skaidrumas (paprastai į terapiją nepriimami artimieji, pažįstami, nesinaudojama kliento paslaugomis).
Psichodinaminė psichoterapija atitinka įrodymais pagrįstos medicinos kriterijus

Naudingos nuorodos:

VVPT.be | Psichoterapijos-mokymas.org | Psichoanalitikai.lt | lpad.lt

Psichoterapeutas

Kotryna Varevičienė

KOTRYNA VAREVIČIENĖ

Gydytoja psichiatrė-psichoterapeutė

Psichoterapija – medicinos sritis, kur psichologinių problemų arba psichikos sutrikimų gydymui taikomas komunikacinis (bendravimo) metodas. Dažniausiai į psichoterapeutą kreipiasi žmonės patiriantys vidinę kančią. Jei jaučiate nuolatinį ilgalaikį nerimą, įtampą, liūdesį, blogą nuotaiką, greitai sudirgstate, liejate pyktį arba užsidarote nuo visų, sutrinka santykiai su artimaisiais, draugais, kitais žmonėmis, sunku dirbti, koncentruoti dėmesį, mintys nuolat nuklysta “išsilaižyti žaizdų”, ratais sukdamosis apie tuos pačius įvykius, žodžius, aplinkos detales. Visa, kas prisimenama kalba apie “ne tai”, “ne taip”. Susiaurėja interesai, pagaliau nieko nesinori daryti arba veikiate neapgalvotai, žalingai sau ir kitiems, gyvenimas nublanksta, apie save galvojate blogai, o kartais tiesiog atrodo, kad visi nesupranta, neįvertina jūsų, nors taip stengiatės. Gyvenimas įgauna keistą skonį, nebegalite būti sėkmingas, o kartais jūsų sėkmė per daug kainuoja aplinkiniams, pagaliau jums pačiam. Svarbu suvokti, kad gali būti ir kitaip…

Rūta Avižonienė

RŪTA AVIŽONIENĖ

Gydytoja psichiatrė-psichoterapeutė

Gydau vaistais ir psichoterapija

Nino Mackina

Gydytoja psichiatrė – psichoterapeutė

Studijavo Sankt Peteburgo pediatrijos institute, baigė VU, MF, vaikų paauglių  ir suagusiujų psichiatrijos rezidentūrą, VU bazinį psichodinaminės psichoterapijos kursą. Daug metu dirbo Psichoterapijos centre (Malonioji g.), VmPSC KC. Pastaruoju metu dirba VmPSC Krizių intervencijos sk. gyd.psichiatre psichoterapeute.

Brigita Štenger

Gydytoja psichiatrė – psichoanalitinė psichoterapeutė

Mano veiklos sritys: nerimo, nuotaikos, miego bei kitų psichikos sutrikimų diagnostika ir gydymas, individuali psichoanalitinės krypties psichoterapija. Taip pat konsultuoju žmones, išgyvenančius įvairaus pobūdžio psichologinius sunkumus, susijusius su patiriamu stresu, įtampa ar gyvenimo pokyčiais. Įgytas išsilavinimas: 2006-2012 VU Medicinos fakultetas medicinos studijos; Medicinos mokslų magistro laipsnis. 2013-2017 LSMU ir VU Medicinos fakultetas psichiatrijos rezidentūros studijos. 2014-2019 VU Filosofijos fakultetas, Konsultacijų ir mokymo centras; podiplominės Psichoanalitinės psichoterapijos studijos.

Jūratė Buckonytė

MUZIKOS TERAPIJOS UŽSIĖMIMAI

Vilniaus universiteto muzikos terapijos magistrantė kviečia Jus į muzikos terapijos užsiėmimus. Šiuose užsiėmimuose įvairios muzikinės priemonės padės Jums intuityviai išreikšti ir geriau suvokti viduje kylančius poreikius, mintis, emocijas.
  • Balso terapija padės Jums išlaisvinti ir įgalinti savo individualų balsą;
  • Kursime muzikines – emocines keliones, jos padės geriau pažinti ir įvardinti savo jausmus;
  • Improvizacijos terapija padės suprasti netikėtas ir spontaniškas mintis;
  • Jūs atidžiau pažvelgsite į savo muzikinį identitetą.
Užsiėmimų dėka gerėja emocinė ir psichinė sveikata, socialiniai įgūdžiai ir gyvenimo kokybė. Muzikinė patirtis, gabumai nėra būtini ar reikalingi.

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir tiesioginės rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jei nesutinkate, slapukų Jūsų įrenginyje netalpinsime, tačiau kai kurios svetainės funkcijos gali iš dalies ar visiškai neveikti. Skambindami nurodytu telefonu, tokiu būdu patvirtinate sutikimą (be atskiro rašytinio sutikimo) gauti nuotolinę paslaugą. Plačiau