“Taurakalnio Sveikatos Namai” ieško prisijungti į komandą psichiatrų, psichoterapeutų ir masažisto. Jei esate kūrybingas/a, gana savarankiškas/a ir ieškote jaukios aplinkos dirbti individualiai Vilniuje,-laukiame Jūsų skambučio tel. +37068630529

sveikatos namai

MASAŽISTAS

SERGEY POLOVIZKI

SERGEY POLOVIZKI

Specializacija: Masažas, tradicinė kinų medicina, manualinė terapija

Esu masažo ir Tradicinės Kinų Medicinos specialistas, turiu CDUTCM- Čengdu Universiteto pirmojo laipsnio diplomą. Prieš kelioliką metų, dirbdamas Izraelyje rytų masažo specialistu ir norėdamas praplėsti savo pagalbos priemonių arsenalą, susidomėjau dabar gyvuojančiomis ir sėkmingai taikomomis 4000 metų senumo kinų medicinos metodikomis. Baigiau kinų medicinos 3 metų mokslą “Seminar Kibutzim” kolegijoje – Izraelyje, kur įgijau Kinų ir Vakarų medicinos žinių. Atlikau praktiką kolegijos klinikoje, darydamas akupunktūrą, Shiatsu ir Tuina masažus. Studijas 2 m. tęsiau Kinijoje, Čengdu universitete, bei privačiai pas garsų Tradicinės Kinų Medicinos meistrą Sichuan provincijos sostinėje. Praktikavau internatūros metu Chengdu ligoninėje. Ten gavau neįkainojamą patirtį įvairių ligų: kvėpavimo sistemos, virškinimo sistemos, įvairių rūšių raumenų skausmų , vidaus organų, ginekologijos, endokrinologijos ir kitų gydyme. Taikiau akupunktūrą, fitoterapiją, Tuina masažą. Kinijoje, aš patobulinau savo žinias apie Tuina masažą kūdikiams ir vaikams, Tai Chi ir Qigong kvėpavimo gimnastiką. Gyvenu ir dirbu Vilniuje. Kviečiu daugiau sužinoti apie savo negalavimus tradicinių rytų medicinos žinių lobyno kontekste ir patirti vienos iš seniausių pasaulio medicinos praktikų poveikį mano konsultacijos metu.

Masažai:

1 . Akupresūrins refleksogeninių zonų masažas (Tuina). Tai atpalaiduojantis masažas, kuris skatina bendros būklės suderinimą ir pagal meridianų teoriją padeda atstatyti Qi energijos pusiausvyrą. Procedūros metu Kinietiško masažo specialistas stimuliuoja biologiškai aktyvius taškus, kurie stimuliuoja, tonizuoja, harmonizuoja priklausomai nuo norimo pasiekti rezultato. Taigi, Akupresūra – tai profilaktinė priemonė .

2 . Masažas „Guaša“. Atliekamas su specialiu akmenėliu. Masažo judesiai yra atliekami pagal meridianų energijos srautus ir normalizuoja energijos cirkuliaciją ir pašalina užsistovėjimus, aktyvina kraujotaką.

3 . „ Shiatsu“ japonų taškinis masažas. Tai neadatinis poveikis į biologiškai aktyvius organizmo taškus, kurie per nervinius kanalus turi teigiamą poveikį vidaus organams. Tai refleksoterapinis poveikis žmogaus organizmui. „Shiatsu“ – malonus atpalaiduojantis jausmas.

4. Vakumoterapija. Tam tikrų zonų masažas atliekamas stiklinėmis taurėmis, slydimo būdu. Slydimui palengvinti naudojamas specialus medicininis aliejus.

5. Aurikuloterapija. Tai ausų taškų stimuliacija padedanti organizmo veiklai. Ji taip pat žinoma kaip ausų akupresūra ir pasiekiama aurikuliarinių rutuliukų pagalba. Tam tikrus ausies kaušelio taškus taip pat galima stimuliuoti masažo pagalba.

6. Termopunktūra. Tai biologiškai aktyvių taškų šildymas rusenančiomis plekšnių cigaromis


gintare e1702304412698

GINTARĖ

Specializacija: Masažas

Ar jaučiate savo kūne skausmus? Iš kur jie ateina? Ar norime jausti ir toliau juos?!

Nenoras jausti skausmą tampa motyvacija keisti požiūrį į savo gyvenimą.

Esu Gintarė. Praktikuoju gydomuosius masažus.

Mūsų gyvenimo ritmas, mitybos įpročiai, kokybiško judėjimo trūkumas, atsipalaidavimas, darbo ir poilsio disharmonija, bendra įtampa iš aplinkos… Rezultatas- pavargęs, suglebęs, įtemptas, skausmingas kūnas.

Įtampa raumenyse sukelia skausmus raumenyse, virškinimo problemas, nekokybišką miegą, silpsta imunitetas, susidaro palankios sąlygos ligai.

Masažas- tai vienas iš instrumentų, kuris gali padėti išgirsti, suvokti skausmą kūne. Kai neturime nei jėgų nei noro kažką keisti, masažas gali būti pagalba, postūmis, link gijimo. Atliekant masažo kursą aktyviname mūsų parasimpatinę sistemą, kuri atsakinga už atsipalaidavimą. Taip sumažinama įtampa raumenyse, aktyvėja kraujotaka, gerėja bendra kūno savijauta. Tai tarsi kūno pabudimas iš sąstingio. Taip po truputi mes galime judėti link savo geros savijautos, harmonijos su savo kūnu.

Pabandykime kartu surasti, suprasti ir padėti kūnui jaustis geriau.

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir tiesioginės rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jei nesutinkate, slapukų Jūsų įrenginyje netalpinsime, tačiau kai kurios svetainės funkcijos gali iš dalies ar visiškai neveikti. Skambindami nurodytu telefonu, tokiu būdu patvirtinate sutikimą (be atskiro rašytinio sutikimo) gauti nuotolinę paslaugą. Plačiau