MASAŽISTAS

TITAS NAVICKAS

TITAS NAVICKAS

Sporto/gydomieji/SPA masažai, kineziterapija ir reabilitacija

Esu kvalifikuotas masažo terapeutas. Masažisto karjerą pradėjau viename geriausių Australijos Naujojo Pietų Velso masažo koledžų, kur mokiausi masažo terapijos principų bei technikų ir įgijau IV laipsnio masažisto sertifikatą, leidžiantį dirbti masažo terapeutu klinikose. Tęsiau mokslus, specialistų studijų programoje ir įgijau gydomojo ir sporto masažo diplomą. Sporto ir gydomojo masažo tehnikų mokiausi iš pasaulinio lygio dėstytojų, kurie dirba nacionalinėje Australijos rinktinėje ir dėsto paskaitas užsienio universitetuose. Asmeninę praktiką atlikau klinikoje Sidnejuje, kurioje realizavau savo žinias ir buvau įvertintas kaip geriausias studentų klinikos masažistas. Europoje praktiką ir mokslus tęsiau Nyderlanduose ir Lietuvoje. Mokiausi ir įgijau kineziterapinio teipavimo sertifikatą. Studijuoju kineziterapijos ir reabilitacijos specialybę Vilniaus universitete. Lietuvoje praktiką tęsiau įmonėje “Health Revolution”, o šiuo metu ir Taurakalnio sveikatos namai“. Kviečiu Jus apsilankyti mano masažo seanse ir pagerinti savo gyvenimo kokybę, atsikratyti įtampos, raumenų skausmų bei kamuojančių judesio problemų. Rūpinkitės savimi! Iki susitikimo!

JUMEIHO TERAPIJA

Tai yra raumenų ir skeleto sistemos biodinaminės korekcijos metodas, akcentuojantis dubens kaulų ir stuburo pusiausvyros sutrikimų taisymą, taip pat ir sudėtingas kontaktinis poveikis specialių masažo ir osteo korekcijos metodų pavidalu. Daugeliui žmonių viena koja yra trumpesnė už kitą, ji susijusi su sąnariais ir blokais jose. Prieš procedūrą Yumeiho specialistas gali diagnozuoti pagal rankas arba ant specialios „Wii Balance“ lentos.

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir tiesioginės rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jei nesutinkate, slapukų Jūsų įrenginyje netalpinsime, tačiau kai kurios svetainės funkcijos gali iš dalies ar visiškai neveikti. Skambindami nurodytu telefonu, tokiu būdu patvirtinate sutikimą (be atskiro rašytinio sutikimo) gauti nuotolinę paslaugą. Plačiau