UAB “Taurakalnio sveikatos namai” ieško specialistų: psichiatro, psichoterapeuto, vaikų psichiatro, masažisto, logopedo.

DEPRESIJOS GYDYMAS

Depresijos metu krenta nuotaika, galite pasijusti beverčiais, bejėgiais, nemotyvuotais ir išsekusiais. Ji gali paveikti miegą, apetitą, lytinį potraukį ar pasitikėjimą savimi. Taip pat, ji gali trukdyti jūsų kasdienei veiklai ir veikti fizinę sveikatą. Pasijuntate tarsi užburtame rate: kuo blogiau jūs jaučiatės, tuo labiau prislėgtas esate ir taip dar labiau klimpstate į depresiją. Depresija gali būti skirtingo išreikštumo laipsnio, pvz.: lengva arba sunki, ir gali būti siejama su įvairiais žmogaus patyrimais; pvz.: postnatalinė depresija užklumpa po gimdymo. Depresija dažnai eina kartu su nerimu.

Naudingos nuorodos: DepresijaPatarimai sergant depresija;  Moterų depresijos gydymas

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir tiesioginės rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jei nesutinkate, slapukų Jūsų įrenginyje netalpinsime, tačiau kai kurios svetainės funkcijos gali iš dalies ar visiškai neveikti. Skambindami nurodytu telefonu, tokiu būdu patvirtinate sutikimą (be atskiro rašytinio sutikimo) gauti nuotolinę paslaugą. Plačiau