“Taurakalnio Sveikatos Namai” ieško prisijungti į komandą psichiatrų, psichoterapeutų ir masažisto. Jei esate kūrybingas/a, gana savarankiškas/a ir ieškote jaukios aplinkos dirbti individualiai Vilniuje,-laukiame Jūsų skambučio tel. +37068630529

KINŲ MEDICINOS SPECIALISTAS

SERGEY POLOVIZKI

SERGEY POLOVIZKI

Specializacija: Masažas, tradicinė kinų medicina, manualinė terapija

Esu masažo ir Tradicinės Kinų Medicinos specialistas, turiu CDUTCM- Čengdu Universiteto pirmojo laipsnio diplomą. Prieš kelioliką metų, dirbdamas Izraelyje rytų masažo specialistu ir norėdamas praplėsti savo pagalbos priemonių arsenalą, susidomėjau dabar gyvuojančiomis ir sėkmingai taikomomis 4000 metų senumo kinų medicinos metodikomis. Baigiau kinų medicinos 3 metų mokslą “Seminar Kibutzim” kolegijoje – Izraelyje, kur įgijau Kinų ir Vakarų medicinos žinių. Atlikau praktiką kolegijos klinikoje, darydamas akupunktūrą, Shiatsu ir Tuina masažus. Studijas 2 m. tęsiau Kinijoje, Čengdu universitete, bei privačiai pas garsų Tradicinės Kinų Medicinos meistrą Sichuan provincijos sostinėje. Praktikavau internatūros metu Chengdu ligoninėje. Ten gavau neįkainojamą patirtį įvairių ligų: kvėpavimo sistemos, virškinimo sistemos, įvairių rūšių raumenų skausmų , vidaus organų, ginekologijos, endokrinologijos ir kitų gydyme. Taikiau akupunktūrą, fitoterapiją, Tuina masažą. Kinijoje, aš patobulinau savo žinias apie Tuina masažą kūdikiams ir vaikams, Tai Chi ir Qigong kvėpavimo gimnastiką. Gyvenu ir dirbu Vilniuje. Kviečiu daugiau sužinoti apie savo negalavimus tradicinių rytų medicinos žinių lobyno kontekste ir patirti vienos iš seniausių pasaulio medicinos praktikų poveikį mano konsultacijos metu.

Masažai:

1 . Akupresūrins refleksogeninių zonų masažas (Tuina). Tai atpalaiduojantis masažas, kuris skatina bendros būklės suderinimą ir pagal meridianų teoriją padeda atstatyti Qi energijos pusiausvyrą. Procedūros metu Kinietiško masažo specialistas stimuliuoja biologiškai aktyvius taškus, kurie stimuliuoja, tonizuoja, harmonizuoja priklausomai nuo norimo pasiekti rezultato. Taigi, Akupresūra – tai profilaktinė priemonė .

2 . Masažas „Guaša“. Atliekamas su specialiu akmenėliu. Masažo judesiai yra atliekami pagal meridianų energijos srautus ir normalizuoja energijos cirkuliaciją ir pašalina užsistovėjimus, aktyvina kraujotaką.

3 . „ Shiatsu“ japonų taškinis masažas. Tai neadatinis poveikis į biologiškai aktyvius organizmo taškus, kurie per nervinius kanalus turi teigiamą poveikį vidaus organams. Tai refleksoterapinis poveikis žmogaus organizmui. „Shiatsu“ – malonus atpalaiduojantis jausmas.

4. Vakumoterapija. Tam tikrų zonų masažas atliekamas stiklinėmis taurėmis, slydimo būdu. Slydimui palengvinti naudojamas specialus medicininis aliejus.

5. Aurikuloterapija. Tai ausų taškų stimuliacija padedanti organizmo veiklai. Ji taip pat žinoma kaip ausų akupresūra ir pasiekiama aurikuliarinių rutuliukų pagalba. Tam tikrus ausies kaušelio taškus taip pat galima stimuliuoti masažo pagalba.

6. Termopunktūra. Tai biologiškai aktyvių taškų šildymas rusenančiomis plekšnių cigaromis


TRADICINĖ KINŲ MEDICINA, LIEŽUVIO IR PULSO APŽIŪRA.

TKM yra saugi ir efektyvi sveikatinimo sistema, apimanti akupunktūrą, gydymą kiniškomis žolelėmis, mitybą ir dar daug kitų būdų, padedančių pacientams sustiprinti atkuriamąją galią ir imunitetą, palaikyti fizinę ir emocinę sveikatą bei pagerinti bendrą funkciją ir savijautą.

Pulso tyrimas yra greita, nebrangi ir neinvazinė diagnostikos priemonė. Naudodamas impulsų tyrimą, tradicinės kinų medicinos specialistas gali nustatyti kūno vietas, kuriose gali būti sutrikimų ar užsikimšimų, taip pat gali padėti nustatyti tam tikrų vidaus organų būklę.

Liežuvio apžiūra yra tradicinis ir efektyvus metodas, naudojamas organizmo sutrikimų nustatymui daugiau nei 3000 metų. TKM tyrimo metu pagrindinis dėmesys skiriamas liežuvio dangai ir bet kokiems skoniams, kuriuos gali patirti pacientas.

Skirtingi liežuvio plotai yra susiję su skirtingomis kūno dalimis, vidaus organais ir kanalais.

AKUPUNKTŪRA – Tai mažos rizikos gydymas, naudojant plonas adatas sveikatingumui, vaisingumui ir sveikatos atstatymui. Akupunktūra suaktyvina Qi (energiją) taškuose išilgai kiekvieno asmens meridianų, sudarydama sąlygas kūnui atstatyti pusiausvyrą.

ELEKTRO-AKUPUNKTŪRA – tai papildymas maža elektros srove, kuri praleidžiama per akupunktūros adatas, kad padidėtų stimuliacija.

GYDYMAS KINIŠKOMIS VAISTAŽOLIŲ FORMULĖMIS

Šis tradicinės kinų medicinos metodas vis dar dažnai naudojamas ligoninėse. Žolelių deriniai sukuria pusiausvyrą kūne. Kiekviena žolelė buvo kruopščiai ištirta ir užfiksuota, ar nėra skonio, gydomųjų savybių ir organų sistemos, kurioje ji veikia. Skonis yra rūgštus, kartus, aštrus, sūrus ir saldus. Gydomosios savybės apima šaltą, vėsų, neutralų, šiltą ir karštą. Organų sistemos įeina į įvairias kitas sistemas, kurios sudaro visą mūsų kūną. Šie požymiai kartu pateikia kinų medicinos požiūrį į vaistažolių terapiją. Tada kiekviena žolė suskirstoma į kategorijas pagal pagrindinį terapinį poveikį. Tai apima prakaitavimą skatinančius vaistus (valantys prakaitu), priešuždegiminius vaistus, diuretikus (valantys per šlapimą), virškinimą skatinančius vaistus, vidinius šildiklius, relaksantus, tonikus ir daugelį kitų kategorijų. Atsižvelgiant į visa tai, vaistažolės yra sujungiamos į receptus, kad būtų galima vienu metu atlikti keletą užduočių, ir šios vaistažolių formulės yra klasifikuojamos taip pat, kaip ir atskiros žolelės.

KUPAVIMAS IR GUA ŠA

Tai yra akupresūros taikymo metodai, sukuriant vakuumą ar trintį ant odos, kad būtų pašalinti užsikimšimai -t. y. uždegimai, taip pagerinant Qi tėkmę – kvėpavimo takų ligoms, tokioms kaip paprastasis peršalimas, pneumonija ir bronchitas, gydyti. Jis taip pat naudojamas raumenų spazmams ir skausmui gydyti.

ELEKTROS STIMULIACIJA

„E-Stim“ yra švelnaus elektrinio stimuliavimo terapijos taikymas gydymo metu. Jis dažniausiai naudojamas skausmo terapijoje, metant svorį ir metant rūkyti, kad būtų galima greičiau atsigauti.

JUMEIHO TERAPIJA

Tai yra raumenų ir skeleto sistemos biodinaminės korekcijos metodas, akcentuojantis dubens kaulų ir stuburo pusiausvyros sutrikimų taisymą, taip pat ir sudėtingas kontaktinis poveikis specialių masažo ir osteo korekcijos metodų pavidalu. Daugeliui žmonių viena koja yra trumpesnė už kitą, tai susiję su sąnariais ir blokais juose. Prieš procedūrą Yumeiho specialistas jus apžiūrės, tirs rankomis arba ant specialios „Wii Balance“ lentos.

SHIATSU 

Tai pirštų spaudimo masažas subalansuojantis energinių kanalų (meridianų) veiklą. Ši technika apima masažą pirštais, nykščiais, kojomis ir delnais, kuomet žmogaus odai daromas spaudimas pašalinti vidinius negalavimus, skatinti ir palaikyti sveikatą bei gydyti specifines ligas. Atstato sanarių paslankumą ,stimuliuoja organų ir organizmo sistemų veiklą.

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir tiesioginės rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jei nesutinkate, slapukų Jūsų įrenginyje netalpinsime, tačiau kai kurios svetainės funkcijos gali iš dalies ar visiškai neveikti. Skambindami nurodytu telefonu, tokiu būdu patvirtinate sutikimą (be atskiro rašytinio sutikimo) gauti nuotolinę paslaugą. Plačiau