“Taurakalnio Sveikatos Namai” ieško prisijungti į komandą psichiatrų, psichoterapeutų ir masažisto. Jei esate kūrybingas/a, gana savarankiškas/a ir ieškote jaukios aplinkos dirbti individualiai Vilniuje,-laukiame Jūsų skambučio tel. +37068630529

MIEGO SUTRIKIMAI

Nuo to, kaip miegame, priklauso mūsų bendra sveikata, saugumas ir gyvenimo kokybė. Miego trūkumas veikia gebėjimą saugiai vairuoti ir didina kitų sveikatos problemų riziką. Paskutiniu metu daug kalbama apie nemigos ir demencijos (alzheimerio ligos) ryšį.

Miego sutrikimai yra gana įvairūs. Jie grupuojami į panašius pagal priežastis arba poveikį mums. Taip pat jie skirstomi pagal elgesį, natūralių miego-budrumo ciklų sutrikimus, kvėpavimo problemas, sunkumus miegoti arba mieguistumą dienos metu.

Į dažniausius miego sutrikimus įeina:

  • Nemiga, kai jums sunku užmigti arba miegą tęsti nakties metu.
  • Miego apnėja, kai jūsų kvėpavimo būdas miego metu nėra normalus. Yra keletas miego apnėjos tipų.
  • Neramių kojų sindromas (NKS) yra miego judesių sutrikimo tipas. Dar vadinamas Willis-Ekbom liga, sąlygoja nepatogumo jutimus ir verčia judinti kojas, kai jūs bandote užmigti.
  • Narkolepsija, tai didelio mieguistumo ir staigaus užmigimo dieną būsena.

Yra įvairių miego sutrikimų diagnostikos būdų. Miego fazėms registruoti naudojami miego detektoriai, mobiliosios programėlės.

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir tiesioginės rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jei nesutinkate, slapukų Jūsų įrenginyje netalpinsime, tačiau kai kurios svetainės funkcijos gali iš dalies ar visiškai neveikti. Skambindami nurodytu telefonu, tokiu būdu patvirtinate sutikimą (be atskiro rašytinio sutikimo) gauti nuotolinę paslaugą. Plačiau